Pomůžete nám vybavit školu pro děti?

18.10.2022

Co byste si tak přáli, kdybyste byli znovu dětmi? Co by ve vaší škole nemělo chybět? My jsme se zeptali dětí u nás ve škole a dostali jsme spousty podnětů. 

Jak školu vylepšit, aby se nám tam společně žilo ještě líp? 

Chceme klavír a bubny, uděláme školní hudební skupinu. Nebo stůl na ping-pong, budeme hrát společně obíhačku. Lezeckou stěnu prosím, chtěla bych lézt do výšky a dívat se na svět shora. No a taky by byly dobré mikroskopy, abychom mohli zkoumat různé předměty a pozorovat je. Mně by se líbily žíněnky, dělal bych celý den hvězdy a kotrmelce. A já budu inženýr, budu stavět domy, tak bych se to teď mohl učit se stavebnicí.

Co vy na to? Napadly vás podobné věci? Nás teda ano a rádi bychom dětem splnili alespoň některá jejich přání. Pojďte do toho s námi, investujte do dětí a oni vám pak ukážou, co všechno se naučili prostřednictvím těchto věcí. Rádi natočíme i nějaká zajímavá videa. Kdykoliv se můžete za námi přijít podívat, popovídat si, prohlédnout si naši školu a seznámit se s dětmi :) 

Pro zasílání peněz jsme využili možnosti sbírky na stránkách Donio.cz. Naše kampaň se jmenuje "Vybavení pro svobodnou školu ARKTUR". Budeme moc rádi za vaše příspěvky a jako bonus si na oplátku od nás můžete vybrat nějakou odměnu ;)