Novinky

Aktuální informace

Jste srdečně zváni na Vánoční jarmark do naší školy Arktur ve Šlapanicích, který se bude konat 20. 12. 2023. Můžete se těšit na stánky s dobrůtkami, vánočními výrobky, malé vystoupení a příjemnou atmosféru.

Zajímá vás, jak pečovat o děti, o něž současně pečují digitální technologie? Již tento ČTVRTEK 30.11. u nás ve Svobodné škole Arktur ve Šlapanicích se na tohle téma můžete pobavit s Honzou Kršňákem! Neváhejte, opravdu stojí za to, se s ním potkat!

Masopust

21.02.2023

I přesto, že je únor nejkratším měsícem v roce, pro některé může být jeho plynutí až nekonečně dlouhé. Za okny obvykle bývá třeskutá zima, doprovázená krátkými dny a dlouhými tmavými večery. Únor je však také obdobím masopustu – obdobím veselení mezi dvěma postními dobami.

Co byste si tak přáli, kdybyste byli znovu dětmi? Co by ve vaší škole nemělo chybět? My jsme se zeptali dětí u nás ve škole a dostali jsme spousty podnětů.

Dnes nám přišlo poslední schválení od úřadů, které jsme potřebovali ke zdárnému startu školy od 1.9.2022. Bylo to o fous, ale prošli jsme :) Zítra se na všechny přihlášené děti i jejich rodiče moc těšíme. Budeme se ze všech sil snažit, aby naše spolupráce plynula v dobré atmosféře, lásce, pochopení, respektu a porozumění.