Novinky

Aktuální informace

Masopust

21.02.2023

I přesto, že je únor nejkratším měsícem v roce, pro některé může být jeho plynutí až nekonečně dlouhé. Za okny obvykle bývá třeskutá zima, doprovázená krátkými dny a dlouhými tmavými večery. Únor je však také obdobím masopustu – obdobím veselení mezi dvěma postními dobami.

Co byste si tak přáli, kdybyste byli znovu dětmi? Co by ve vaší škole nemělo chybět? My jsme se zeptali dětí u nás ve škole a dostali jsme spousty podnětů.

Dnes nám přišlo poslední schválení od úřadů, které jsme potřebovali ke zdárnému startu školy od 1.9.2022. Bylo to o fous, ale prošli jsme :) Zítra se na všechny přihlášené děti i jejich rodiče moc těšíme. Budeme se ze všech sil snažit, aby naše spolupráce plynula v dobré atmosféře, lásce, pochopení, respektu a porozumění.

Vypadá to, že se náš záměr naplní a tato kráska bude naším útočištěm pro nadcházející roky vzdělávání. Zbývá už jen podepsat smlouvu a můžeme zahájit zvelebování vnitřních prostor. Pokud by jste se i vy chtěli zapojit do prací, budeme moc rádi :)

Právě jsme zahájili přihlašování zájemců o naši školu do pořadníku formou krátkého dotazníku, těšíme se na Vaše odpovědi. Ideálně ho prosím vyplňte do pátku 22. 4. 2022. Bude možné se sice přihlásit kontinuálně, přijít na pohovor v dalších vlnách, ale není jisté, jestli budou ještě volná místa pro nadcházející školní rok.

MŠMT v březnu vyhovělo naší žádosti o zapsání do rejstříku škol a školských zařízení. Takže směřujeme veškerou možnou energii do toho, abychom 1. září 2022 mohli otevřít naši školu ideálně ve Šlapanicích u Brna.